KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blyerts 13592454
nr 1359 2454
Blyerts
Carl Johansson. Signerad, daterad 1886, Resele. Motivet: 19x30 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 november 2020
kl 18:37:08
100 kr
250 kr